WARTO WIEDZIEĆ

Ważne informacje dla rodziców dzieci przedszkolnych

1. ♦ Potrzebna jest zmiana ubrania ( majtki, skarpetki, koszulka, spodenki ) w opisanym worku.
  2. ♦ Prosimy o podpisanie: obuwia zmiennego, poduszki, szczoteczki do zębów.
  3. ♦ Prosimy o przyniesienie raz w miesiącu paczki chusteczek higienicznych ( duża, zbiorcza ).
  4. ♦ Prosimy o przyniesienie raz na trzy miesiące pasty do zębów.
  5. ♦ Dziecko  powinno być przyprowadzane najpóźniej do godziny 8.30 .
  6. ♦ Prosimy nie dawać dziecku do przedszkola: gumy do żucia, cukierków, lizaków itp.
  7. ♦ W piątek dziecko może przynieść do przedszkola swoją zabawkę. Prosimy, by nie była cenna dla dziecka w razie zniszczenia lub zaginięcia.
  8. ♦ W przypadku, gdy dziecko ma być odebrane przez inną niż wskazaną na początku roku szkolnego osobę; należy napisać oddzielne oświadczenie
  •            wraz z danymi osoby odbierającej i przekazać to oświadczenie rano nauczycielowi.
  1. ♦ Prosimy na bieżąco zgłaszać zmiany numerów telefonów kontaktowych.
  •        ♦ Prosimy o czytanie ogłoszeń , która  znajduje się   na holu   głównym ( parter ).
  •        ♦ Wszystkie dzieci uczestniczą w odpoczynku i relaksacji poobiedniej, podczas której słuchają muzyki, bajek.
  •        ♦ Prosimy o wdrażanie dziecka do samodzielnego wykonywania  czynności  samoobsługowych ( tj. jedzenie, toaleta, mycie, ubieranie );
  •          bez wyręczania.
  •        ♦ Prosimy w miarę możliwości  konsekwentnie przyprowadzać dziecko do przedszkola. Wyjątkowo prosimy o pozostawienie w domu
  •           dziecka   chorego, w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się chorób w grupie, zarażenia zdrowych dzieci.
  •        ♦ Prosimy , jeżeli jest taka możliwość o przyniesienie kartek papieru ( nawet jednostronnie zapisanych ) dla dzieci do rysowania.
  •        ♦ Prosimy o przekazywanie nauczycielkom wszelkich i ważnych zdaniem Państwa informacji dotyczących dziecka
  •           ( np. alergii, chorób, przyzwyczajeń, terapii przebytych lub obecnych.
  •        ♦ Dla dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa Państwa dziecka, prosimy o ścisłą współpracę z personelem Przedszkola.
  •        ♦ Wszelkie problemy, wątpliwości lub też uwagi prosimy kierować bezpośrednio do nas: nauczycielek prowadzących grupy.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie harmonijna i owocna

• Publiczne Przedszkole nr 30 im. Krasnala Hałabały
    ul. Legionów 29